| Autor |
Poruka |
|
oli
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 17 lis 2012 20:17 |
|
Pridružen: 15 lip 2012 22:37 Postovi: 268 Lokacija: Daruvar
|
ja sam naručio nešto odma prije tjedan dana. Sad se samo nadam de neću na to čekat 2 mjeseca. Molim pomoć ! Trebam naručit baterije BIANSI IMIST, ako netko zna za koji pouzdani sajt nek pošalje link. Tekućine ću naručiti od http://www.vaporbreak.com/ kako mi je preporučio spliff. Tekućine su u praktički u pol cijene a i ostala oprema mi se čini dosta povoljnija nego HC.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 17 lis 2012 20:19 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
|
Taman htjedoh pitati kako su korisnici zadovoljni v-maxom. Za Karu znam da je prezadovoljan, Chromex otkako je na Frenk 5V modu ni na forum ne navraca vise, a mislim da je spominjao i vmax...
Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
CHROMEX
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 07:33 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 ožu 2011 14:26 Postovi: 2515 Lokacija: Black Darling
|
Paaa, ja neman V-max, ali uzet ću Z-max v.2 kad se pojavi. Imao sam ga priliku probati, lijep uradak, ima brdo nepotrebnih stvari na displey-u, ali dobro radi. Po meni treba imati jedan VV kvalitetan MoD i pokoji mehanički, zlu ne trebalo. Corto, Frenkova makina je zakon. Što se tiče HC-a, ko ih šljivi ima drugih dučana. 
_________________  Sve što sastaviš raspadne se prije ili poslije
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 14:46 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Eto bi sam naporan ko po obicaju i stavljen je shipping za rvacku  Ali ...  EMS,FAST Way (Shipping to HR (1 x 196.00g(s))) $36.00 DHL Express. Phone number is a Must. Liquid may cause delay.Remote areas need extra postage.! (Shipping to HR (1 x 196.00g(s))) $40.00
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 15:18 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
|
Pricekajte do kraja 11 mjeseca. Kineska posta VRACA trgovcu sve posiljke s baterijama ili liquidom. Zasto? Nakupilo im se a usput su uveli stroza pravila jer 8.11 pocinje kongres KP. Nakon mjesec, mjesec i pol stvari ce se normalizirati. Nitko nece davati 200+ kuna za shipping cega su i oni svjesni ali dok ne prodje kongres, ne mogu nista poduzeti. Inace, ovo je 18. kongres kineske KP...
Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 15:28 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Jebo ih kongres  zavladat ce nestasica pojedinih stvari. Makar ima valjda godina dana od kada imaju zakon da liquid i baterije ne idu postom.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
maxi974
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 17:31 |
|
Pridružen: 06 lis 2012 08:47 Postovi: 31 Lokacija: karlovac
|
|
hm, ne kužim kako ako je do tog kongresa VaporBreak i dalje prima naruđbe uz mogusnost slanja china postom...
|
|
 |
|
 |
|
Lis
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 21:25 |
|
Pridružen: 05 ožu 2011 15:35 Postovi: 1487
|
Cekaju da prvo uplatis lovu, pa ti tek onda kazu da ne moze. 
|
|
 |
|
 |
|
maxi974
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 21:50 |
|
Pridružen: 06 lis 2012 08:47 Postovi: 31 Lokacija: karlovac
|
a mamicu im lopovsku 
|
|
 |
|
 |
|
maxi974
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 18 lis 2012 21:53 |
|
Pridružen: 06 lis 2012 08:47 Postovi: 31 Lokacija: karlovac
|
ak kod ovih maloprije naruceno i prošlo sa china postom  al nisu baterije i tekucina, za to su i stavlili upozorenje.. http://www.health007.net/
|
|
 |
|
 |