Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 58 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 17 lis 2012 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 lip 2012 22:37
Postovi: 268
Lokacija: Daruvar
ja sam naručio nešto odma prije tjedan dana. Sad se samo nadam de neću na to čekat 2 mjeseca.
Molim pomoć !
Trebam naručit baterije BIANSI IMIST, ako netko zna za koji pouzdani sajt nek pošalje link.
Tekućine ću naručiti od http://www.vaporbreak.com/ kako mi je preporučio spliff.
Tekućine su u praktički u pol cijene a i ostala oprema mi se čini dosta povoljnija nego HC.

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 17 lis 2012 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
Taman htjedoh pitati kako su korisnici zadovoljni v-maxom. Za Karu znam da je prezadovoljan, Chromex otkako je na Frenk 5V modu ni na forum ne navraca vise, a mislim da je spominjao i vmax...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 07:33 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 14:26
Postovi: 2515
Lokacija: Black Darling
Paaa, ja neman V-max, ali uzet ću Z-max v.2 kad se pojavi. Imao sam ga priliku probati, lijep uradak, ima brdo nepotrebnih stvari na displey-u, ali dobro radi.
Po meni treba imati jedan VV kvalitetan MoD i pokoji mehanički, zlu ne trebalo.
Corto, Frenkova makina je zakon.
Što se tiče HC-a, ko ih šljivi ima drugih dučana. :belj:

_________________
slika Sve što sastaviš raspadne se prije ili poslije


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 14:46 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Eto bi sam naporan ko po obicaju i stavljen je shipping za rvacku :hi:

Ali ... :joj:

EMS,FAST Way (Shipping to HR (1 x 196.00g(s))) $36.00
DHL Express. Phone number is a Must. Liquid may cause delay.Remote areas need extra postage.! (Shipping to HR (1 x 196.00g(s))) $40.00

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
Pricekajte do kraja 11 mjeseca. Kineska posta VRACA trgovcu sve posiljke s baterijama ili liquidom. Zasto? Nakupilo im se a usput su uveli stroza pravila jer 8.11 pocinje kongres KP. Nakon mjesec, mjesec i pol stvari ce se normalizirati. Nitko nece davati 200+ kuna za shipping cega su i oni svjesni ali dok ne prodje kongres, ne mogu nista poduzeti.
Inace, ovo je 18. kongres kineske KP...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 15:28 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Jebo ih kongres :shake: zavladat ce nestasica pojedinih stvari.

Makar ima valjda godina dana od kada imaju zakon da liquid i baterije ne idu postom.

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 lis 2012 08:47
Postovi: 31
Lokacija: karlovac
hm, ne kužim kako ako je do tog kongresa VaporBreak i dalje prima naruđbe uz mogusnost slanja china postom...


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 ožu 2011 15:35
Postovi: 1487
Cekaju da prvo uplatis lovu, pa ti tek onda kazu da ne moze. :)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 lis 2012 08:47
Postovi: 31
Lokacija: karlovac
a mamicu im lopovsku :shake:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 18 lis 2012 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 lis 2012 08:47
Postovi: 31
Lokacija: karlovac
ak kod ovih maloprije naruceno i prošlo sa china postom :) al nisu baterije i tekucina, za to su i stavlili upozorenje.. http://www.health007.net/


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 58 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 60 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club