| Autor |
Poruka |
|
WeCo13
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:38 |
|
Pridružen: 27 kol 2012 16:30 Postovi: 162 Lokacija: Pula
|
|
Isti navedeni mod je bio na prodaju u 3. mjesecu, i nakon sto je spusten na 400kn prodavatelj je odustao od prodaje, te je ovom licitacijom pokusao doci do tog novca ponovno, unatoc cinjenici da ocito nitko ne zeli taj mod, ili jednostavno ne zeli dati tolike novce za taj komad plastike. Pa sretno mu bilo, neka proda nekome onda...
Sent by a pigeon.
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:43 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
Nisam ja zakljucao ali nije ni bitno jer je licitacija zavrsila i nema se vise sto reci. Dulenda je pravilno otvorio novu temu. Meni je kao i svima jako zao sto je do ovog doslo i sto je Nic Junkie pogazio danu rijec.
Gore jos uvijek pise Demokratski Forum i prema tome ja cu postovati vasu odluku kakvu god donesete. Ban, zabrana pisanja, vremenska kazna ... u name it.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:45 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
WeCo13 je napisao: BTW, Dulenda, hvala na reakciji.  Sent by a pigeon. Ma reagirao sam na nepravdu.I na ono pa mislis da bi mu prodao za tu lovu.Ok ljudi grijese.Al onda reci pogrijesio sam ispricavam se i ljepse bi zvucalo.Inace licitacija je jasna ko dam.Ima pocetnu cijenu datum i vrijeme kad zavrsava i to je to.
|
|
 |
|
 |
|
max
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 23:37 |
|
Pridružen: 08 kol 2012 14:01 Postovi: 178
|
Ovakvu 'licitaciju' samo mogu nazvati prevarom. Mislim da je još gora stvar napravljena negativnim komentarima od strane prodavca. WeCo13 svaka čast za tvoju gestu.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 23:54 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
macchiato je napisao: sta se tice licitacije po meni su to ciganske/zidovske/bodulske fore jer ako hoces nesto prodati stavi jeb... cijenu a ne ocekivati da ces to prodati skuplje nego sto si platio. a nije bas tak..... na licitaciju stavis nekaj kaj ti ne treba.....pa kaj dobijes, dobijes.... ak ne dobijes nis onda poklonis 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
sar
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 00:16 |
|
Pridružen: 20 vel 2013 19:43 Postovi: 187 Lokacija: Karlovac
|
ma to je glupost ako kreneš s jednom kunom i izlicitiraš npr. tri kune i nema veće ponude tvoje je , st ariji se sjećaju kako smo licitirali aute na carini ili od MUP- a zadnja ponuda kupuje i gotovo ! 
|
|
 |
|
 |
|
doctore
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 09:03 |
|
Pridružen: 22 vel 2012 10:14 Postovi: 176 Lokacija: Okučani
|
|
U dvije godine parnog staža na ovom i drugim domaćim e cig forumima sam napravio masu transakcija,i dobivao sam i slao sam robu na "riječ" i nikad,ali NIKAD nisam doživio da dobijem škart robu ili da je uopće nedobijem.Ovaj forum je moj "safe zone" i junkie svojim potezom piša po tome.Tim više što je sve ovo bilo javno i kad dodje neko novi,može pomisliti da je ovo pravilo a ne iznimka.Nisam sudjelovao u licitaciji,ali kao člana zajednice ovo me raspizdilo.Nevolim glumiti sudiju ni porotu,ali Kinta vrati mi moj safe zone!
Sent from my HTC using Tapatalk 2
_________________ "Nikad ne dijelite rov sa nekim tko je hrabriji od vas!"
|
|
 |
|
 |
|
WeCo13
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 09:54 |
|
Pridružen: 27 kol 2012 16:30 Postovi: 162 Lokacija: Pula
|
doctore je napisao: U dvije godine parnog staža na ovom i drugim domaćim e cig forumima sam napravio masu transakcija,i dobivao sam i slao sam robu na "riječ" i nikad,ali NIKAD nisam doživio da dobijem škart robu ili da je uopće nedobijem.Ovaj forum je moj "safe zone" i junkie svojim potezom piša po tome.Tim više što je sve ovo bilo javno i kad dodje neko novi,može pomisliti da je ovo pravilo a ne iznimka.Nisam sudjelovao u licitaciji,ali kao člana zajednice ovo me raspizdilo.Nevolim glumiti sudiju ni porotu,ali Kinta vrati mi moj safe zone!
Sent from my HTC using Tapatalk 2 
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 10:17 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 10:33 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
OK, to je bilo to, sve jasno.
Nic Junkie imas 24 sata da uzmes adrese ili sto je vec sejvano na PP. Sutra ti gasim acc.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |