Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 lis 2013 13:22
Postovi: 155
Lokacija: Murter
Mikrovalka :D

_________________
slikaslika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Pa da, kad već grije tekućinu, šta ne bi mogla podgrijati i sendvič :D

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 13:33 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 23 svi 2013 20:01
Postovi: 4308
Lokacija: Zagreb, Šalata
Fuel injection, nano pumps... ko zna?

_________________
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Depo injekcije nikotina mjesečno ... državno sankcionirane :( a koje će se skupo naplaćivati kako bi se pokrio izgubljeni porez

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 kol 2013 23:04
Postovi: 228
Lokacija: Zagreb
http://www.youtube.com/watch?v=28DwxdpsP_o

pbusardo je odradio dobar video o ovoj temi, jedva cekam da dode uredaj! :plus:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 22 stu 2013 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
SrKi je napisao:
http://www.youtube.com/watch?v=28DwxdpsP_o

pbusardo je odradio dobar video o ovoj temi, jedva cekam da dode uredaj! :plus:


Hahaha, genijalac :D

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 24 stu 2013 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Uh! Znam što želim! Želim MOD-repliku soničnog odvijača od Doctora Who! :D

slika

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 24 stu 2013 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Ovo ... za cijelu obitelj :)

http://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=17&t=31&p=50813&hilit=What+Happens+When+You+Drop#p50813

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 31 pro 2014 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
Ove godina iznenadili su nas:
sumnjivim poboljšanjima (gravity control :con: ..... i sl)
poboljšanjima vaperske opreme (Modovi sa više watta, boljom regulacijom V/WW liquida i zraka, boljim kontaktima, dizajnom i sl. )
ali bilo je i pravog napretka po mom mišljenju (temp. regulacija)

Što mislite da je slijedeće? U idučoj godini :hmm:

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć
 Post Postano: 31 pro 2014 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 svi 2013 10:13
Postovi: 1899
Lokacija: Zagreb, Gajnice
OK, evo par prijedloga :)
tehnički dodaci koji "pomažu" u potpunom odvikavanju - PV + wireless, i-Phone, usb i PC (software)
tehnički dodaci koji će i PV učiniti childproof
microprocessori (ujednačen nicotine delivery by puffs i sl.)

_________________
slika
"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 69 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club