| Autor |
Poruka |
|
bodulac
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 13:08 |
|
Pridružen: 28 lis 2013 13:22 Postovi: 155 Lokacija: Murter
|
Mikrovalka 
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 13:23 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
Pa da, kad već grije tekućinu, šta ne bi mogla podgrijati i sendvič 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 13:33 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
Fuel injection, nano pumps... ko zna?
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 13:45 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
Depo injekcije nikotina mjesečno ... državno sankcionirane  a koje će se skupo naplaćivati kako bi se pokrio izgubljeni porez
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
SrKi
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 16:37 |
|
Pridružen: 07 kol 2013 23:04 Postovi: 228 Lokacija: Zagreb
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 22 stu 2013 17:06 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
SrKi je napisao: http://www.youtube.com/watch?v=28DwxdpsP_o pbusardo je odradio dobar video o ovoj temi, jedva cekam da dode uredaj!  Hahaha, genijalac 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 24 stu 2013 18:07 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
Uh! Znam što želim! Želim MOD-repliku soničnog odvijača od Doctora Who!  
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 24 stu 2013 23:46 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 31 pro 2014 11:55 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
Ove godina iznenadili su nas: sumnjivim poboljšanjima (gravity control  ..... i sl) poboljšanjima vaperske opreme (Modovi sa više watta, boljom regulacijom V/WW liquida i zraka, boljim kontaktima, dizajnom i sl. ) ali bilo je i pravog napretka po mom mišljenju (temp. regulacija) Što mislite da je slijedeće? U idučoj godini 
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |
|
Fosna
|
Naslov: Re: Budućnost e-cigareta ili: što mislite da dolazi slijedeć Postano: 31 pro 2014 14:44 |
|
Pridružen: 05 svi 2013 10:13 Postovi: 1899 Lokacija: Zagreb, Gajnice
|
OK, evo par prijedloga tehnički dodaci koji "pomažu" u potpunom odvikavanju - PV + wireless, i-Phone, usb i PC (software) tehnički dodaci koji će i PV učiniti childproof microprocessori (ujednačen nicotine delivery by puffs i sl.)
_________________  "People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)
|
|
 |
|
 |