 |
.
Sada je: 22 lip 2026 20:58. | Zadnji put si ovdje bio: 22 lip 2026 20:58. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 16:48 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
|
Imaš po forumu o tome temu, o baterijama i njihovoj sigurnosti. Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST) baterije.
|
|
 |
|
 |
|
Max_ZG
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 16:58 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 23 svi 2013 20:01 Postovi: 4308 Lokacija: Zagreb, Šalata
|
|
tipa Panasonic
_________________ There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot. ><((((º>-------------------------------------------   Modovi, akrilni stalci i 3D printanje
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 17:00 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
brnistra je napisao: Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija .  krivo... dodati prefix NE Citat: a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST) i Panasinic
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
brnistra
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 17:39 |
|
Pridružen: 03 pro 2013 23:31 Postovi: 855 Lokacija: Split
|
mravak je napisao: brnistra je napisao: Ukratko - za mehaniku je preporuka zaštićena (protected) baterija .  krivo... dodati prefix NE Citat: a se ako misliš igrati sa niskim otporima svakako nabavi kvalitetne IMR (tipa AW ili EFEST) i Panasinic Mravak Slažem se da zaštićene baterije na mehanici spriječavaju sve prednosti istoga ali to su stvari koje zna iskusan vaper. Koliko sam shvatio Abarth tek ulazi u svijet mehanike, motanja grijača i sl. Upravo radi toga sam mu rekao da u početku koristi zaštićene baterije jer će u slučaju kratkog spoja ta ista baterija spriječiti bilo kakve neugodnosti. Početnici dolaze na forum i čitaju o guštu parenja na niskim otporima, mehaničkim modovima i onda nabave isto i guraju stare baterije iz laptopa unutra i tek onda problemi. To su stvari koje tek trebaju naučiti i to dolazi sa vremenom.
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 17:45 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
eto hvala lijepa svima  u par postova saznao više nego da sam kopao po forumu nočima ffroms - naručen mod ka tvoj  pa kako će sve to doći za neko dogledno vrijeme već ćemo se mi naći par puta i o tome više porazgovarati nadalje bi volio da i dalje u temi ljudi napišu sa kojim klonovima su zadovoljni jer za početnike to punao znači 
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 17:53 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
Citat: Mravak
Slažem se da zaštićene baterije na mehanici spriječavaju sve prednosti istoga ali to su stvari koje zna iskusan vaper. Koliko sam shvatio Abarth tek ulazi u svijet mehanike, motanja grijača i sl. Upravo radi toga sam mu rekao da u početku koristi zaštićene baterije jer će u slučaju kratkog spoja ta ista baterija spriječiti bilo kakve neugodnosti. Početnici dolaze na forum i čitaju o guštu parenja na niskim otporima, mehaničkim modovima i onda nabave isto i guraju stare baterije iz laptopa unutra i tek onda problemi. To su stvari koje tek trebaju naučiti i to dolazi sa vremenom. [/quote] Kolko sam shvatio on je kupio Krakena... jesi slagao kad genesis sa protected batt? 
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 17:56 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
što se tiče klonova, danas mi stigao kayfun 3.1 EHpro i mogu reć da sam zadovoljan za sada, izrada 5, navoji 5, ono bitno što razlikuje naspram rocket klona je da nije u 3 setupa danas nijednom poplavio, sa microcoilom i vatom, radi super, dok na rocketu sam moral pažljivo slagat vatu, dozirat....
težak je, al nije teži od odija, driptip na njemu nije fiksan, al nejde svaki gore,dok se na rocketu šerafi njegov jedan jedini
uskoro ce i taifun doc sa ft (nagodinu), al vidim da ni s njim nebude problema, dosta ga hvale
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Batara72
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 18:19 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 21:45 Postovi: 400 Lokacija: Zadar
|
A i ja sam noobara sto se tice ovog, al eto pratim malo sto ljudi govore i malo se raspitujem. Odmah cu reci da nisam htio nesto preskupo kupovat dok ne probam malo na jeftinijim izdanjima. Ja sam ono uzeo http://www.e5cigs.com/steam-turbine-5-0 ... l-atomizer i koristit cu ga na ovom mech modu http://www.alibaba.com/product-gs/11649 ... e_mod.html (nasao tu na forumu polovno i povoljno). Bateriju jos nisam uzeo. Bit cu redovito na meetovima pa se nadam da cete me nesto i nauciti. Lako ja kasnije kupim bolje. Al ako cu nesto pokvariti, bolje da sto manje kosta.
_________________  Yihi SX Mini M Class- Evic VT 5000mAh - Evic VTwo Mini - Zero SX 50W - iStick Pico -Wismec RX200 RDA: 3-D RBA: The Russian 91%, Kayfun Lite Plus x 4, Aromamizer
|
|
 |
|
 |
|
Max Abarth
|
Naslov: Re: Koji klon valja, a koji ne ??? Postano: 27 pro 2013 18:21 |
|
Pridružen: 22 pro 2013 22:22 Postovi: 202 Lokacija: Zadar
|
mravak je napisao: Citat: Mravak
Slažem se da zaštićene baterije na mehanici spriječavaju sve prednosti istoga ali to su stvari koje zna iskusan vaper. Koliko sam shvatio Abarth tek ulazi u svijet mehanike, motanja grijača i sl. Upravo radi toga sam mu rekao da u početku koristi zaštićene baterije jer će u slučaju kratkog spoja ta ista baterija spriječiti bilo kakve neugodnosti. Početnici dolaze na forum i čitaju o guštu parenja na niskim otporima, mehaničkim modovima i onda nabave isto i guraju stare baterije iz laptopa unutra i tek onda problemi. To su stvari koje tek trebaju naučiti i to dolazi sa vremenom. Kolko sam shvatio on je kupio Krakena... jesi slagao kad genesis sa protected batt?  [/quote] jedini genesis koji sam VIDIO i malo držao je onaj od ffromsa tako da... ne ipak nešto sam pročitao, nešto sam pregledao na youtube, a vjerujem da će pokoji iskusni parioc kao ffroms pojasniti što kako gdje koliko i kuda  stvar je u tome da mi se para iz gena sviđa, igranje sa meshom i kantalom zaokupiti će mi vrijeme u zimskim danima i sigurno neću ništa na svoju ruku poušavati, a sve se može naučiti zato i pitam i zato i jesam otvorio temu do nedavno pario egicu, sad sa na zmax-u v5, pa stići će i ovo naručeno... pa sa vremenom i nešto drugo, driper možda  od sve šume clon proizvoda ima onih boljih, a da ipak ne experimentiram i naručujem nešto što bar na neki način nije provjereno i ne zadovoljava bar donekle kvalitetom, pitam o kantlu, meshu, motanju i svemu vezanom za kvalitetnu pripremu potražiti ću po forumu sigurno 
_________________  Sigelei zmax V5 , Nemesis clone, Chi You clone, rsst, Kraken clone, i clear30, Kayfun lite...
|
|
 |
|
 |
Sada je: 22 lip 2026 20:58. | Zadnji put si ovdje bio: 22 lip 2026 20:58. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 68 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |