Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 213 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci
 Post Postano: 05 pro 2013 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Moram i ja na operaciju, izvaditi žučnjak i zakrpat kilu. Mislim da mi problem parenja na bude na pameti. Šta ako mi krivu stvar capnu :cry:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij
 Post Postano: 05 pro 2013 23:32 
Offline

Pridružen: 30 stu 2012 23:08
Postovi: 2488
Lokacija: Njemačka
ajde ajde....nema crnjaka....sve bu vredu....a parit bus stigo

_________________
Medo


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci
 Post Postano: 05 pro 2013 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Pusti ti to, nisu tvoja muda na tapeti. :mrgreen:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij
 Post Postano: 05 pro 2013 23:40 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 08 ožu 2013 10:24
Postovi: 4005
Lokacija: ZG, Prexico City
Dva naša člana foruma su imali sreće, čak su im sestre dodavale modove iz ladica :plus:

_________________
slikaslika
MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus
Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij
 Post Postano: 05 pro 2013 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 16:24
Postovi: 1370
Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
Da,svaka čast.Ja bi to onak poskrivečki u bolnici.

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci
 Post Postano: 05 pro 2013 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Poskrivečki DA, pitati sestre gdje se puši, naručivati kave, nabaciti vragolastog šarma, uvući se pod kožu, ali ostati Oficir i đentlmen


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale sit
 Post Postano: 06 pro 2013 01:26 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
imand je napisao:
Moram i ja na operaciju, izvaditi žučnjak i zakrpat kilu. Mislim da mi problem parenja na bude na pameti. Šta ako mi krivu stvar capnu :cry:


A ti lijepo napravi isto kao Chromex prije operacije:

Otisao je na WC, skinuo se do pasa pred ogledalom i markerom napisao na prsa junacka

REZATI JEZIK
NE REZATI JAJA

Je da mu je doktor nakon operacije tumacio da nije normalan, ali jebi ga, jaja su mu ostala.
:lol:

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci
 Post Postano: 06 pro 2013 07:06 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Laka mu zemljica


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij
 Post Postano: 06 pro 2013 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
Svaki dan parim u banci, na poslu :D

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij
 Post Postano: 06 pro 2013 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen: 13 stu 2013 14:02
Postovi: 405
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Poskrivečke sam povukla par šutova u busu za Zagreb kad smo išli zaobilaznim putem i put je trajao dva sata duže nego inače a pauzu nikako dočekat! Nitko nije skužio :)

U bolnici i tramvajima i tome slično se ne bih ni usudila.

Zapravo sam ugodno iznenađena izostankom reakcija i čudnih pogledavanja po kafićima i slično. Jedino frendovi kad izvadim opremu znaju zavapiti: "Auuuu, koliki ti je!" što bi bila veća fora da sam muško :)

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 213 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Sljedeća

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 58 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club