| Autor |
Poruka |
|
imand
|
Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci Postano: 05 pro 2013 23:21 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
Moram i ja na operaciju, izvaditi žučnjak i zakrpat kilu. Mislim da mi problem parenja na bude na pameti. Šta ako mi krivu stvar capnu 
|
|
 |
|
 |
|
Medo
|
Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij Postano: 05 pro 2013 23:32 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
ajde ajde....nema crnjaka....sve bu vredu....a parit bus stigo
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci Postano: 05 pro 2013 23:36 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
Pusti ti to, nisu tvoja muda na tapeti. 
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij Postano: 05 pro 2013 23:40 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
Dva naša člana foruma su imali sreće, čak su im sestre dodavale modove iz ladica 
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
sanja
|
Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij Postano: 05 pro 2013 23:47 |
|
Pridružen: 03 ožu 2011 16:24 Postovi: 1370 Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
|
|
Da,svaka čast.Ja bi to onak poskrivečki u bolnici.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci Postano: 05 pro 2013 23:52 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
Poskrivečki DA, pitati sestre gdje se puši, naručivati kave, nabaciti vragolastog šarma, uvući se pod kožu, ali ostati Oficir i đentlmen
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale sit Postano: 06 pro 2013 01:26 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
imand je napisao: Moram i ja na operaciju, izvaditi žučnjak i zakrpat kilu. Mislim da mi problem parenja na bude na pameti. Šta ako mi krivu stvar capnu A ti lijepo napravi isto kao Chromex prije operacije: Otisao je na WC, skinuo se do pasa pred ogledalom i markerom napisao na prsa junacka REZATI JEZIK NE REZATI JAJA Je da mu je doktor nakon operacije tumacio da nije normalan, ali jebi ga, jaja su mu ostala. 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Odg: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situaci Postano: 06 pro 2013 07:06 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij Postano: 06 pro 2013 10:18 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
Svaki dan parim u banci, na poslu 
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
friki
|
Naslov: Re: Mjesta di ste parili, reakcije okoline i ostale situacij Postano: 06 pro 2013 11:57 |
|
Pridružen: 13 stu 2013 14:02 Postovi: 405 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
Poskrivečke sam povukla par šutova u busu za Zagreb kad smo išli zaobilaznim putem i put je trajao dva sata duže nego inače a pauzu nikako dočekat! Nitko nije skužio  U bolnici i tramvajima i tome slično se ne bih ni usudila. Zapravo sam ugodno iznenađena izostankom reakcija i čudnih pogledavanja po kafićima i slično. Jedino frendovi kad izvadim opremu znaju zavapiti: "Auuuu, koliki ti je!" što bi bila veća fora da sam muško 
_________________ 
|
|
 |
|
 |