Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 08 svi 2013 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 vel 2013 19:56
Postovi: 1373
Lokacija: na brdu iznad zagreba
Majka je napisao:
Prodajem maslinovo ulje po 80 KN(domace)

jeftin si pun kurac :)

_________________
slika
slikaWe Are The Borg slika
#VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist
# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 08 svi 2013 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 vel 2012 15:20
Postovi: 1929
Lokacija: Maksimir
damirdjg je napisao:
Malo smo zabrijali na covjekovom oglasu ,daj kinta otvori temu "Ja imam provari i bas sam si vazan " da se posteno posvadamo :exc: To je isto kao i onaj sa imeovim proizvodima ,elitni vaperi :finger:

glupa tema za razgovor/raspravu ..ili kaj vec :afz:
svaka roba ima svoga kupca.
Zapeli ste na Provari i GG, ak smatraš da je Provari smece i da je Lambo zakon to je tvoje mišljenje i imas pravo na njega ali pljuvati po necemu jer je skuplje od tvoga mislim da nema razloga. Ideja i vrijeme ulozeno u razvoj pojedinog proizvoda su novac a to ljudi ne razumiju...jednostavno je cekati da kinez kopira i proda za kikiriki....dok sam ne probaš proizvesti nešto to neces razumjeti.
A komentari na oglase ...."buraz to ti je skupo, ja za to zemem šleper kineza" , mislim da stvarno ne treba komentirati.

_________________
Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!
slika
Top III :Habana, Grandmaster, Grenada
I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 08 svi 2013 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 kol 2012 11:34
Postovi: 1034
mravak je napisao:
damirdjg je napisao:
Malo smo zabrijali na covjekovom oglasu ,daj kinta otvori temu "Ja imam provari i bas sam si vazan " da se posteno posvadamo :exc: To je isto kao i onaj sa imeovim proizvodima ,elitni vaperi :finger:

glupa tema za razgovor/raspravu ..ili kaj vec :afz:
svaka roba ima svoga kupca.
Zapeli ste na Provari i GG, ak smatraš da je Provari smece i da je Lambo zakon to je tvoje mišljenje i imas pravo na njega ali pljuvati po necemu jer je skuplje od tvoga mislim da nema razloga. Ideja i vrijeme ulozeno u razvoj pojedinog proizvoda su novac a to ljudi ne razumiju...jednostavno je cekati da kinez kopira i proda za kikiriki....dok sam ne probaš proizvesti nešto to neces razumjeti.
A komentari na oglase ...."buraz to ti je skupo, ja za to zemem šleper kineza" , mislim da stvarno ne treba komentirati.

Nije stvar u lambu ja vec jedno vrijeme koristim bolt i neki e power nego pametovanju takvih koji tvrde da znaju sto je prava stvar. To je odlicno jer toliko kosta a objasnjenja nema,uz to prodaje ga ...a najbolji je. Samo trazim da objasni sto je natrkeljao...

_________________
I NOGA U GUZICU JE KORAK NAPRIJED...


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 09 svi 2013 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 stu 2012 04:30
Postovi: 324
Lokacija: Hvar
Majka je napisao:
Prodajem maslinovo ulje po 80 KN(domace)


Jel ovo s šipingom ili bez ?

_________________
Ni potriba.... ali lipo je imat......
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Trkeljanja o cijenama MOD-a
 Post Postano: 09 svi 2013 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 vel 2012 15:20
Postovi: 1929
Lokacija: Maksimir
imas na jubito test od pbusarda gdje prica o njegovoj elektronici i usporedjuje sa ostalima...
i ako su nekome bitne takve stvari bude si uzeo Provarija.....ako ne, bu si zel nekaj drugo eVic ...vamo ..tamo :)
i da....jos jedna stvar, jefini modovi u puno slucajeva pokvare, zblesiraju , izližu, raspadnu...itd , za Provarija nisam puno puta cuo da nekaj ne štima.
ja sam tak i tak na mehanici pa me takve stvari ne zanimaju. imam dva RBA attYa koja koristim i ne treba mi vise.

_________________
Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!
slika
Top III :Habana, Grandmaster, Grenada
I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 17 tra 2014 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen: 14 lis 2013 10:48
Postovi: 205
mravak je napisao:
damirdjg je napisao:
Malo smo zabrijali na covjekovom oglasu ,daj kinta otvori temu "Ja imam provari i bas sam si vazan " da se posteno posvadamo :exc: To je isto kao i onaj sa imeovim proizvodima ,elitni vaperi :finger:

glupa tema za razgovor/raspravu ..ili kaj vec :afz:
svaka roba ima svoga kupca.
Zapeli ste na Provari i GG, ak smatraš da je Provari smece i da je Lambo zakon to je tvoje mišljenje i imas pravo na njega ali pljuvati po necemu jer je skuplje od tvoga mislim da nema razloga. Ideja i vrijeme ulozeno u razvoj pojedinog proizvoda su novac a to ljudi ne razumiju...jednostavno je cekati da kinez kopira i proda za kikiriki....dok sam ne probaš proizvesti nešto to neces razumjeti.
A komentari na oglase ...."buraz to ti je skupo, ja za to zemem šleper kineza" , mislim da stvarno ne treba komentirati.


Jebe mi se za uloženo vrijeme i razvoj proizvodjaća , piše li na njemu svoemesto ili provari, ta šminka pari kao vamo i bilo što drugo. Vamo se pokvari, baciš ga i imaš pravo na još 10 komada za cijenu neke šminke koju nosiš da drugi vide i kažu ej vidi Provari.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: P:ProVari V2 - Satin Black-Red LED+Pila IBC Lithium Char
 Post Postano: 17 tra 2014 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 vel 2012 15:20
Postovi: 1929
Lokacija: Maksimir
Argon je napisao:
Jebe mi se za uloženo vrijeme i razvoj proizvodjaća , piše li na njemu svoemesto ili provari, ta šminka pari kao vamo i bilo što drugo. Vamo se pokvari, baciš ga i imaš pravo na još 10 komada za cijenu neke šminke koju nosiš da drugi vide i kažu ej vidi Provari.


prvu konstataciju necu ni komentirati, ....

a ostalo moze dobiti samo jedan odgovor

_________________
Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!
slika
Top III :Habana, Grandmaster, Grenada
I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Trkeljanja o cijenama MOD-a
 Post Postano: 17 tra 2014 22:58 
Offline

Pridružen: 16 sij 2013 13:27
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
mravak je napisao:

prvu konstataciju necu ni komentirati, ....

a ostalo moze dobiti samo jedan odgovor


LOL, bravo mravak :)


Sent from my iPhone


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Trkeljanja o cijenama MOD-a
 Post Postano: 18 tra 2014 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 kol 2012 11:34
Postovi: 1034
LOL, bravo mravak :)


Sent from my iPhone[/quote]
Sifra je "imate li vazelina " :blje:

_________________
I NOGA U GUZICU JE KORAK NAPRIJED...


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 64 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club