Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: HP i OIB
 Post Postano: 07 lip 2013 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen: 24 stu 2012 04:30
Postovi: 324
Lokacija: Hvar
Znači vlada uvodi oib da ljudi prestanu pljačkati ovu državu i da više ne čekaju u redovima u državnim institucijama...
:plus: pa to je super .. a ja već mislio da će nam opet uvalit neku bananu :D

_________________
Ni potriba.... ali lipo je imat......
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 65 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club