| Autor |
Poruka |
|
matija
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 10:49 |
|
Pridružen: 10 svi 2013 15:54 Postovi: 357 Lokacija: Istrijan u Zagrebu
|
|
I ubuduće bi za prevare i muljaže kod prodaje trebao ići automatski ban.
_________________ 
Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite. Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.
|
|
 |
|
 |
|
Karo
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 11:50 |
|
Pridružen: 03 tra 2011 14:28 Postovi: 3544
|
TEMU OD JUCE SAM JA ZAKLJUCIO...BAS ZBOG RAZLOGA DA JE ADMIN BIO ODSUTAN A ON JE TAJ KOJI TREBA DONIJETI ODLUKU !!!
Drugo,nisam htio da situacija dodje do kljucanja i medjusobnog vredjanja pre nego se ljudski rijesi,sto se tice mog stava - on je jasan kad je fer odnos u pitanju (i ja sam licno bio na granici tolerancije)...ali,kako i sami vidite forum ne postoji da bi se netko zezao sa ljudima,to se do sada nije desavalo...bilo je pokusaja ali su bili pravedno rijeseni od strane Admina...isto kao i sada !!! 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
brewberry
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 14:38 |
|
 |
| VaperClub Veleposlanik |
 |
Pridružen: 21 ožu 2013 12:17 Postovi: 131 Lokacija: Bjelovar
|
Ostao sam bez teksta. Svaka čast Kinta, svaka čast ekipa. 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
sar
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 15:17 |
|
Pridružen: 20 vel 2013 19:43 Postovi: 187 Lokacija: Karlovac
|
brewberry je napisao: Ostao sam bez teksta. Svaka čast Kinta, svaka čast ekipa. 
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 15:58 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
Ja otvorih temu pa čisto da se zna nemam ništa protiv Nicka kao vjerujem i ostali nego me zasmetao njegov odnos kad je upitan šta sa licitacijom.Nije fer ni ljudski prema licitatorima i ostalima.Mislim da je tu kraj priče i bilo bi mi drago da se ovakve stvari ne dogadjaju.
|
|
 |
|
 |
|
vapeman
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 16:02 |
|
Pridružen: 22 pro 2012 14:08 Postovi: 233 Lokacija: ST
|
|
Sve je ovo skupa ispalo jako tuzno od strane nick junkie ,iz vise razloga prvo je mogao vidit da mu mod nece postic cijenu koju je on sebi zamislio,drugo trebao se javiti wecu i rec stari sorry ipak ne bih prodao premalo love itd itd...proslo je 2 dana mislim od zavrsetka licitacije da bi se navedeni javio sa onakvim stavom necu nedam itd iako nije naveo da ima rezervnu cijenu (znanu samo njemu),te je po svemu ovome ban rigorozna ali pravedna odluka iz prostog razloga sto se nick junkie nije niti ispricao za napravljeni zajeb...ne ponovilo se!
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
1denis
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 16:50 |
|
Pridružen: 23 lis 2012 00:04 Postovi: 230 Lokacija: Zagreb
|
Pitam se kaj bi bilo da je netko ponudio 2000kn... da li bi mu to bilo previše pa bi isto odustao?? Da dobiješ za neku stvar 200 ili 400kn, jel tih 200kn razlike stvarno presudno da si rušiš dostojanstvo?? 
|
|
 |
|
 |
|
Giza
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 16:58 |
|
Pridružen: 10 svi 2013 09:32 Postovi: 156 Lokacija: Zagreb, Medveščak
|
|
OK, nit se mene tice nit sam pogodjen ali iz nekog razloga mi je oko malo zasuzilo kad sam citao ovo. Prvo, Dulenda svaka cast da si pokrenuo ovu temu!! Drugo, drago mi je sa u ovoj zemlji jos postoje ljudi koji ce prevaru I nepostenje "naplatiti" kako treba. Do sada sam uzivao na ovom forumu, od sada cu jos vise. Hvala!!
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 17:39 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
Valjda se dosta ljudi izredalo na Niku.
Da je Nik zasrao, je. Da ga treba kazniti, treba. A da li ga treba na prvo drvo?
E, pa tu se ne bi složio. Nije da je netko izgubio novce, da ga je Nik neposredno oštetio ili ukrao štogod. Malo je stvorio pravila licitacije koja ne postoje službeno na forumu, a ne postoje niti ih svatko treba znati. Jednostavno si je čovijek na taj način protumačio značenje licitacije.
Biti neinformiran ne znači da nije kriv, ali se uzima kao olakotna okolnost, recimo. Već samim time što nisu javno prikazana nigdje.
A što bi forum dobio da ga se izbaci? Baš ništa. Izgubio bi člana i to je to. I svi ostali bi izgubili. Ja bi izgubio jer je momak ako ništa drugo napisao krasan slikovni prikaz pretvaranja Sigeleia #19 u mod koji radi.
Nije s nama od jučer pa da je tu došao raditi probleme ili sl. Ajde onda neki ban na tržnicu neko vrijeme i to je to. I ovaj thread je sasvim dovoljan. Pa da onda zaboravimo sve i pustimo da padne u prošlost. Kao što smo ostavili iza sebe smrduše.
my 52c
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
macchiato
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 19 lip 2013 17:54 |
|
Pridružen: 22 lis 2012 20:26 Postovi: 261 Lokacija: Rijeka
|
|
Nik se pokazao kao jako dobar, izmjenili smo nekoliko PM i nesto poslovali. nikakve zamjerke, sve 5. ova licitacija mu nije trebala a pogotovo onaj zadnji komentar.
ban je posteno rijesenje ali da se mene pita ne bi ga trajno banao.
_________________ 
|
|
 |
|
 |