
mislim da oni ne govore o istih 20mg k'o i vi.
Nikotin neće biti ono što mi nabavljamo, dakle, pesticid koji se prodaje na bačve.
A neeee, bil bu provjeren od ovlašetnih agencija i proizveden specijalno za e tekućine
Lako moguće da bu ga nazvali medicinskim preparatom, a medicinski preparat nije lako proizvesti. Ne, ne
Istina, mi nebudemo videli razliku osim kaj bu koštal ..... pa maaaaaalo više.
I sve ostalo kaj bu išlo u e-tekućinu morala bude odobriti agencija za ovo i ono.
Mislite da je VG iz Kemiga dovoljno dobar glicerin za raditi bazu
Dobar je tek ako na njemu piše Pfizer VG - proizveden specijalno da zadovolji korisnike i dioničare.
Onda tu dolazi i oprema za parenje.

Ne za

to već nadziru i već na tome dobro zarađuju

već za
Ako je tekućina medicinski preparat ispravno je da se koristi na odobrenim "inhalatorima" (a medicinal nicotine inhaler)
crni ali i mogući scenarij.
Nicotine replacement therapy (NRT) ima ovakvu (ne)uspješnost:
od 100 pušača 16 uspješno apstinira 2 godine
od 100 pušača 10 uspješno apstinira 2 godine ako ne koristi med. preparate

dobar argument protiv med. odobrenih metoda.
A tu se spominju samo oni koji imaju namjeru prestati.
Velika većina nas nije OZNLJNO namjeravala prestati pušiti.
Riiješiti se dima i smrada, pepela, kašlja, to da ali za ozbiljno prestati

i to zauvijek
Na koncu su mnogi ostali iznenađeni da su postali nepušaći a da se uopće nisu odvikavali
NRT tome nije ni do koljena. Niti jedan argument ne stoji iza tih preparata.
Problem je što su oni koji donose odluke vrlo otporni na argumente
Ako se ostvari crni scenarij ista NRT ekipa će se pobrinuti za sve

ipak su im pacjenti na prvom mjestu
Na kraju će se borba voditi oko toga jesmo li mi potrošači ili pacijenti (a nikotin je lijek

).
Ako smo potrošači sigurnost će se regulirati kao napr za hranu i piće.
Proizvođač će morat napisati sastav tekućine, upozorenja i sl.
Ako smo pak pacjenti
onda smo ga nehebali

_________________

"People smoke for nicotine but they die from the tar." (Michael Russell)