Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 00:12 
Offline
Avatar

Pridružen: 23 lis 2013 12:02
Postovi: 228
Lokacija: Varazdin
Ja se odricem svih kupovina vezanih za parenje (to ne znaci da se ne mogu dodati na listu za Nitro :hihi: ) osim baze ukoliko mi ponestane… I višenja po forumu u ovo mračno doba :afz:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 07:35 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 vel 2013 19:12
Postovi: 185
Lokacija: Zagreb East
French pipe-a


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 08:13 
Offline
Avatar

Pridružen: 04 vel 2013 16:14
Postovi: 558
Lokacija: Solin
Hmm... Ja sam se već odrekao Dekanga... Za pokoru mixam Inaweru... uz molitvu da dobro ispadne.

_________________
slika
iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kayfun Lite Pawns


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen: 07 ožu 2011 11:16
Postovi: 2862
Lokacija: Slavonski Brod
Goran_M. je napisao:
Hmm... Ja sam se već odrekao Dekanga... Za pokoru mixam Inaweru... uz molitvu da dobro ispadne.


Auuu... šta si ti jadan zgriješio...
:grin:

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

_________________
slika
Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules...
ipv Mini, Kaya lite v2+ klon


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen: 25 ruj 2013 14:00
Postovi: 170
Lokacija: Zagreb, Primošten
uvijek sam korizmu smatrao licemjernim periodom i glumom
kao i svake godine, necu se odreci nicega cega se vec nisam morao :D a ne da sam htio :D


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen: 16 kol 2013 22:43
Postovi: 1083
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Korizma je zadnjih 15 godina...

_________________
Dalmat

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen: 06 kol 2013 15:52
Postovi: 1343
Lokacija: Gruda, Konavle
Meni je korizma počela kad sam počeo radit ko zaštitar ali ipak se odreknem i od alkohola.

_________________
Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!
slika
slika

Mod:
Atomizer:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 28 srp 2013 12:19
Postovi: 1484
Lokacija: V.Gorica
Ne budem buljio u one slikice
što iz Spavle znade stavljati na chatu.

:51:


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 lis 2013 19:28
Postovi: 1395
Lokacija: Zagreb
...korizme...

_________________
slika

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi
 Post Postano: 05 ožu 2014 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 16:24
Postovi: 1370
Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
foruma?..... :beljise_har:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 59 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club