| Autor |
Poruka |
|
kranjo
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 00:12 |
|
Pridružen: 23 lis 2013 12:02 Postovi: 228 Lokacija: Varazdin
|
Ja se odricem svih kupovina vezanih za parenje (to ne znaci da se ne mogu dodati na listu za Nitro  ) osim baze ukoliko mi ponestane… I višenja po forumu u ovo mračno doba 
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 07:35 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
 |
|
 |
|
Goran_M.
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 08:13 |
|
Pridružen: 04 vel 2013 16:14 Postovi: 558 Lokacija: Solin
|
|
Hmm... Ja sam se već odrekao Dekanga... Za pokoru mixam Inaweru... uz molitvu da dobro ispadne.
_________________  iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kayfun Lite Pawns
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 09:24 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
Goran_M. je napisao: Hmm... Ja sam se već odrekao Dekanga... Za pokoru mixam Inaweru... uz molitvu da dobro ispadne. Auuu... šta si ti jadan zgriješio...  Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
street
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 10:13 |
|
Pridružen: 25 ruj 2013 14:00 Postovi: 170 Lokacija: Zagreb, Primošten
|
uvijek sam korizmu smatrao licemjernim periodom i glumom kao i svake godine, necu se odreci nicega cega se vec nisam morao  a ne da sam htio 
|
|
 |
|
 |
|
Dalmat
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 12:07 |
|
Pridružen: 16 kol 2013 22:43 Postovi: 1083 Lokacija: Zagreb, Maksimir
|
|
Korizma je zadnjih 15 godina...
_________________ DalmatDaily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick 
|
|
 |
|
 |
|
damir1970
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 14:38 |
|
Pridružen: 06 kol 2013 15:52 Postovi: 1343 Lokacija: Gruda, Konavle
|
|
Meni je korizma počela kad sam počeo radit ko zaštitar ali ipak se odreknem i od alkohola.
_________________ Samo za društvo iz ćoška koje polako ali sigurno propada!   Mod: Atomizer:
|
|
 |
|
 |
|
imand
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 17:58 |
|
Pridružen: 28 srp 2013 12:19 Postovi: 1484 Lokacija: V.Gorica
|
Ne budem buljio u one slikice što iz Spavle znade stavljati na chatu. 
|
|
 |
|
 |
|
Rossi
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 21:37 |
|
Pridružen: 03 lis 2013 19:28 Postovi: 1395 Lokacija: Zagreb
|
|
...korizme...
_________________  Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID
|
|
 |
|
 |
|
sanja
|
Naslov: Re: Čega se odričete u Korizmi Postano: 05 ožu 2014 22:18 |
|
Pridružen: 03 ožu 2011 16:24 Postovi: 1370 Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
|
foruma?..... 
_________________ 
|
|
 |
|
 |