| Autor |
Poruka |
|
Karo
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 27 lis 2012 20:20 |
|
Pridružen: 03 tra 2011 14:28 Postovi: 3544
|
sopta12345 je napisao: ja jos nemogu shvatit kojeg boga oni isporucuju putem poste kojeg ne,evo stavia sam neke stvari na china sells,nista ne pise,nikakva upozorenja,nista,uzea bi ovaj v8 vv. Citam negdi da to vridi za baterije,negdi za tekucine negdi sve salju,lol. ko tu koga  Ko kaze da salju? Samo primaju narucke A KAD ce to stici do cilja pitaj Boga...
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
max
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 27 lis 2012 23:56 |
|
Pridružen: 08 kol 2012 14:01 Postovi: 178
|
|
meni su poslali sa hc već sam rekao izvadili punjač i zamijenili drugim artiklom poslano dobio broj za praćenje. druga pošiljka drugi prodavac isto kina set ego c znači sa punjačem isto poslan. treća pošiljka isto kina u kojoj imam punjač klirove i tečnosti poslana već stigla na carinu. znači pravilo je da nema pravila
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Cayetano
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 28 lis 2012 14:58 |
|
Pridružen: 21 ruj 2012 18:30 Postovi: 11 Lokacija: Osijek, Croatia
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 28 lis 2012 15:01 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Cayetano je napisao: ..glupo pitanje, kako trackate narudjbu? http://intmail.183.com.cn/item/itemStatusQuery.do?lan=0..mi ne radi vec danima viewtopic.php?f=18&t=77
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
spliff
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 28 lis 2012 15:01 |
|
Pridružen: 05 vel 2012 10:23 Postovi: 59 Lokacija: Osijek
|
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Cayetano
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 28 lis 2012 17:52 |
|
Pridružen: 21 ruj 2012 18:30 Postovi: 11 Lokacija: Osijek, Croatia
|
|
ah, svejedno, koji god tracker da koristim jos uvijek je 10/9/2012 3:22:00 PM 'Receive item from customer'
|
|
 |
|
 |
|
oli
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 13 stu 2012 23:11 |
|
Pridružen: 15 lip 2012 22:37 Postovi: 268 Lokacija: Daruvar
|
|
Naručio sa Vaporbreaka 23.10. i stiglo sve uredno 07.11. - 2 tjedna - SUPER ! baterije, tekućine i ostale điđe-miđe. A sve duplo jeftinije od HC-a ...dobro... VB nije naoružan stvarčicama kao HC ali da se naći i tu ponešto... tekućina Desert Ship (Dekang) je ok mada nije ista kao DS dekang sa HC. Čini mi se malo slabiji TH (odmor za pluća) ali ocjena +4, kapučino -2 (nisam ga prije pario), okus mlijeka u prahu, meni - fuj, frendu - ok uzeo sam batriju EGO-T 900 i zadovoljan sam, pogotovo cijenom i radi ko bombon (bar zasad ).
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
oli
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 13 stu 2012 23:18 |
|
Pridružen: 15 lip 2012 22:37 Postovi: 268 Lokacija: Daruvar
|
|
Zaboravih reći: plaćeno paypalom, šiping 15 - 25 % od cijene zavisno od težine narudžbe
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
oli
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 19 stu 2012 23:22 |
|
Pridružen: 15 lip 2012 22:37 Postovi: 268 Lokacija: Daruvar
|
|
Kakvo je vaše mišljenje za Health cabin ? Hoće li se sve vratiti u normalu poslje zasjedanja AVNOJA u Kini glede narudžbi ? Mislim, hoće li kinezi vratiti slanje običnom poštom a ne DHL ilišta već?
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: healthcabin Postano: 19 stu 2012 23:52 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
oli je napisao: Kakvo je vaše mišljenje za Health cabin ? Hoće li se sve vratiti u normalu poslje zasjedanja AVNOJA u Kini glede narudžbi ? Mislim, hoće li kinezi vratiti slanje običnom poštom a ne DHL ilišta već? Moje je misljenje da to sve nema previse veze s zasjedanjem CK SKJ. HC se nije snasao u novoj situaciji i morat ce se prilagoditi. Sve ostale postanske sluzbe rade normalno. Evo primjer paketica kojeg sam danas dobio od DX-a preko Singapore Posta: http://ips.posta.hr/IPSWeb_item_events. ... mit=SubmitSedam dana iz Kine do nas.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |