Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Općenita diskusija




 [ 58 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 27 lis 2012 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2011 14:28
Postovi: 3544
sopta12345 je napisao:
ja jos nemogu shvatit kojeg boga oni isporucuju putem poste kojeg ne,evo stavia sam neke stvari na china sells,nista ne pise,nikakva upozorenja,nista,uzea bi ovaj v8 vv.
Citam negdi da to vridi za baterije,negdi za tekucine negdi sve salju,lol.
ko tu koga :hump:


Ko kaze da salju?

Samo primaju narucke A KAD ce to stici do cilja pitaj Boga...

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 27 lis 2012 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen: 08 kol 2012 14:01
Postovi: 178
meni su poslali sa hc već sam rekao izvadili punjač i zamijenili drugim artiklom poslano dobio broj za praćenje. druga pošiljka drugi prodavac isto kina set ego c znači sa punjačem isto poslan. treća pošiljka isto kina u kojoj imam punjač klirove i tečnosti poslana već stigla na carinu. znači pravilo je da nema pravila

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 28 lis 2012 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2012 18:30
Postovi: 11
Lokacija: Osijek, Croatia
..glupo pitanje, kako trackate narudjbu?
http://intmail.183.com.cn/item/itemStatusQuery.do?lan=0
..mi ne radi vec danima


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 28 lis 2012 15:01 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Cayetano je napisao:
..glupo pitanje, kako trackate narudjbu?
http://intmail.183.com.cn/item/itemStatusQuery.do?lan=0
..mi ne radi vec danima


viewtopic.php?f=18&t=77

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 28 lis 2012 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen: 05 vel 2012 10:23
Postovi: 59
Lokacija: Osijek
http://ips.posta.hr/

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 28 lis 2012 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2012 18:30
Postovi: 11
Lokacija: Osijek, Croatia
ah, svejedno, koji god tracker da koristim jos uvijek je
10/9/2012 3:22:00 PM 'Receive item from customer'


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 13 stu 2012 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 lip 2012 22:37
Postovi: 268
Lokacija: Daruvar
Naručio sa Vaporbreaka 23.10. i stiglo sve uredno 07.11. - 2 tjedna - SUPER !
baterije, tekućine i ostale điđe-miđe.
A sve duplo jeftinije od HC-a
...dobro... VB nije naoružan stvarčicama kao HC ali da se naći i tu ponešto...
tekućina Desert Ship (Dekang) je ok mada nije ista kao DS dekang sa HC. Čini mi se malo slabiji TH (odmor za pluća) ali ocjena +4, kapučino -2 (nisam ga prije pario), okus mlijeka u prahu, meni - fuj, frendu - ok
uzeo sam batriju EGO-T 900 i zadovoljan sam, pogotovo cijenom i radi ko bombon (bar zasad ).

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 13 stu 2012 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 lip 2012 22:37
Postovi: 268
Lokacija: Daruvar
Zaboravih reći: plaćeno paypalom, šiping 15 - 25 % od cijene zavisno od težine narudžbe

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 19 stu 2012 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen: 15 lip 2012 22:37
Postovi: 268
Lokacija: Daruvar
Kakvo je vaše mišljenje za Health cabin ?
Hoće li se sve vratiti u normalu poslje zasjedanja AVNOJA u Kini glede narudžbi ?
Mislim, hoće li kinezi vratiti slanje običnom poštom a ne DHL ilišta već?

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: healthcabin
 Post Postano: 19 stu 2012 23:52 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
oli je napisao:
Kakvo je vaše mišljenje za Health cabin ?
Hoće li se sve vratiti u normalu poslje zasjedanja AVNOJA u Kini glede narudžbi ?
Mislim, hoće li kinezi vratiti slanje običnom poštom a ne DHL ilišta već?


Moje je misljenje da to sve nema previse veze s zasjedanjem CK SKJ. HC se nije snasao u novoj situaciji i morat ce se prilagoditi. Sve ostale postanske sluzbe rade normalno. Evo primjer paketica kojeg sam danas dobio od DX-a preko Singapore Posta:
http://ips.posta.hr/IPSWeb_item_events. ... mit=Submit
Sedam dana iz Kine do nas.

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 58 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Početna » Ostalo » Općenita diskusija


Online

Trenutno korisnika: bot* i 64 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club