Evo i par mojih riječi nakon svih ovih komentara...
Prije svega DA, POGRIJEŠIO SAM što sam nezadovoljan postignutom cijenom
odustao od aukcije i isprovociran cijenom sam rekao da nema šanse da
dam opremu vrijednu 700kn za 200kn.
Nisam ni sudjelovao do sad u ovoj raspravi jer sam već osuđen pa nema smisla...
Reakcije su ipak malo prenapuhane jer sam u ovoj temi nazvan svakakvim imenima
pa je čak i kletva bačena na moj dragi mod

Sudeči po nekim komentarima i pozivanjem na moj zadnji komentar o plakanju
dovoljno je pogledati 2 prethodna posta da se shvati da sam odgovorio
na post od WeCo13 koji je i započinjao time "Da, sada se tresem doma i jecam u kutu."
i da to nije osmišljeno kao nekakvo provociranje i uvreda već jednostavan odgovor!
Uglavnom zle komentare su bacali i oni koji se nisu ni potrudili shvatiti o čemu se radi.
Također je spomenuto da sam taj isti mod več prodavao ovdje, a s obzirom da se onda
nije prodao sada otvoram aukciju.... ako pogledate taj moj oglas ovdje
vidjet čete da je ono bio polovan mod sa oštečenim okvirom i drugom opremom
od ove sada te da je prodan odavno i lockan!
Ima ovdje korisnika na koje se neču pozivati a prema kojima sam bio i više nego korektan
i oni znaju da je ovo promašeni "lov na vještice" jer sigurno ne spadam u takve osobe,
i što je najbitnije ja dobro znam tko sam!
Imam 24 sata da se dogovorim sa dobitnikom aukcije oko kupoprodaje ali ovdje više
nije u pitanju "kupoprodaja" več nešto više tako da Vas najvjerojatnije pozdravljam
jer slijedi ban.
