| Autor |
Poruka |
|
hkmentor1
|
Naslov: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 17:41 |
|
Pridružen: 16 vel 2012 06:54 Postovi: 56 Lokacija: Vukovar
|
|
Došao danas poštar s paketićem iz Irske. Traži OIB i broj osobne iskaznice. Kaže to će od sada trebati za sve pošiljke koje stižu iz inozemstva.
Bravo. Još jedan model trošenja papira.
_________________  Janje - draga i ukusna životinja
|
|
 |
|
 |
|
barbas
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 18:27 |
|
Pridružen: 24 stu 2012 04:30 Postovi: 324 Lokacija: Hvar
|
|
To ne sluti na dobro...
_________________ Ni potriba.... ali lipo je imat...... 
|
|
 |
|
 |
|
Marllow
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 18:36 |
|
Pridružen: 19 sij 2013 07:05 Postovi: 179
|
|
Se sjecate onog zakona gdje vas nitko ne smije traziti vas jmbg/oib? Postoji bilo tko u ovoj drzavi tko se drzi toga zakona? Jer svaki puta kad radim nesto s bankom ili jednim od provaidera ili bilo sto, svi me traze OIB.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Lis
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 20:19 |
|
Pridružen: 05 ožu 2011 15:35 Postovi: 1487
|
|
U Rimsko doba, kad je rob pobjegao, bio je slobodan. A daj danas pokusaj nekud pobjec.
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 22:46 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
Lis je napisao: U Rimsko doba, kad je rob pobjegao, bio je slobodan.
...dok ne naiđe lav... 
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 05 lip 2013 23:15 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
Jucer su me na tehnickom pregledu za auto trazili OIB. Pa majku mu dragu, istetovirat cu ga na podlakticu ko židov.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 06 lip 2013 02:12 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
Jmbg te nemaju kaj trazit jer posjeduje podatke o tebi,zato je oib uveden,a oib je bas zato da te svako moze trazit,to je bit zapravo oiba...nigdje ne pise da te nesmije trazit oib,njega bi trebal bas svatko trazit
Sumnjam da ce ti zbog postara porezna doc na vrata...
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 06 lip 2013 09:57 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
A cemu bi sluzio ak ga niko ne smije trazit?  Ak Sam dobro cuo na novim osobnim ce bit OIB tak da......
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Majka
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 06 lip 2013 10:01 |
|
Pridružen: 21 ruj 2011 15:00 Postovi: 2310
|
Kinta je napisao: Jucer su me na tehnickom pregledu za auto trazili OIB. Pa majku mu dragu, istetovirat cu ga na podlakticu ko židov. imas ga na zdravstvenoj iskaznici
_________________ Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike, volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: HP i OIB Postano: 06 lip 2013 10:21 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Majka je napisao: Kinta je napisao: Jucer su me na tehnickom pregledu za auto trazili OIB. Pa majku mu dragu, istetovirat cu ga na podlakticu ko židov. imas ga na zdravstvenoj iskaznici 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |