| Autor |
Poruka |
|
dulenda
|
Naslov: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 17:39 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
Neznam pobjednika WeCo 13 al nemrem ovo ne napisat.Nik đanki u čem je fora staviš nešto na licitaciju čovjek pobjedi i onda se još sprdaš s njim sa onim bitno mi je da ne plačeš?Trebao si krenut sa 300-400 kuna.Praviš budale od ljudi koji su licitirali a i od onih koji nisu.Ovo pišem ovdje jer je neko zaključao temu. 
|
|
 |
|
 |
|
sar
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 17:40 |
|
Pridružen: 20 vel 2013 19:43 Postovi: 187 Lokacija: Karlovac
|
dulenda je napisao: Neznam pobjednika WeCo 13 al nemrem ovo ne napisat.Nik đanki u čem je fora staviš nešto na licitaciju čovjek pobjedi i onda se još sprdaš s njim sa onim bitno mi je da ne plačeš?Trebao si krenut sa 300-400 kuna.Praviš budale od ljudi koji su licitirali a i od onih koji nisu.Ovo pišem ovdje jer je neko zaključao temu. 
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 17:45 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
kaj sad nece prodat il kaj? il opce ni nema to kaj je dao na licitaciju? 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
doctore
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 17:55 |
|
Pridružen: 22 vel 2012 10:14 Postovi: 176 Lokacija: Okučani
|
dulenda je napisao: Neznam pobjednika WeCo 13 al nemrem ovo ne napisat.Nik đanki u čem je fora staviš nešto na licitaciju čovjek pobjedi i onda se još sprdaš s njim sa onim bitno mi je da ne plačeš?Trebao si krenut sa 300-400 kuna.Praviš budale od ljudi koji su licitirali a i od onih koji nisu.Ovo pišem ovdje jer je neko zaključao temu.  +1 Sent from my HTC using Tapatalk 2
_________________ "Nikad ne dijelite rov sa nekim tko je hrabriji od vas!"
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 17:57 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
flux je napisao: kaj sad nece prodat il kaj? il opce ni nema to kaj je dao na licitaciju?  Pročitaj u temi LICITACIJA VAPAGE XL MOD
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 18:11 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
dulenda je napisao: Pročitaj u temi LICITACIJA VAPAGE XL MOD jadno najjadnije pa onda treba pocetnu cijenu stavit onu ispod koje nebi prodo.... ovak zasluzuje samo i iskrene zelje da ga nikad nece prodat pa damu se pokvari kad ga pocne koristit 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
dulenda
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 20:24 |
|
Pridružen: 15 vel 2013 19:12 Postovi: 185 Lokacija: Zagreb East
|
|
 |
|
 |
|
WeCo13
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:07 |
|
Pridružen: 27 kol 2012 16:30 Postovi: 162 Lokacija: Pula
|
|
Da, mod nije prodan, i primjetio sam sarkazam u odgovoru na moju konstataciju u kojoj sam samo normalno i ljudski htio pristupiti problemu jer smatram da ovo definitivno nije mjesto za neke djecje rasprave oko stvari koje bi ljudima trebale biti jasne u startu.
Pametniji popusta, a sto se tice svega toga, svakome po zasluzi, nema niti potrebe za raspravom oko djetinjastih clanova s djetinjastim stavom.
Sent by a pigeon.
|
|
 |
|
 |
|
WeCo13
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:08 |
|
Pridružen: 27 kol 2012 16:30 Postovi: 162 Lokacija: Pula
|
BTW, Dulenda, hvala na reakciji.  Sent by a pigeon.
|
|
 |
|
 |
|
macchiato
|
Naslov: Re: LICITACIJA by NIK ĐANKI Postano: 18 lip 2013 22:24 |
|
Pridružen: 22 lis 2012 20:26 Postovi: 261 Lokacija: Rijeka
|
|
sta se tice licitacije po meni su to ciganske/zidovske/bodulske fore jer ako hoces nesto prodati stavi jeb... cijenu a ne ocekivati da ces to prodati skuplje nego sto si platio. ovo sta je ispalo na kraju iz te licitacije je cisti primjer debilizma i hrvatskog sposobnog poduzetnistva.
zakljucao je temu admin jer samo on moze to napraviti valjda da ne dode do neke vece prepirke ali sreca da si ti otvorio novu temu. ovo ce ici valjda u nedogled dok se tog doticnog s licitacije ne bananira.
_________________ 
|
|
 |
|
 |