 |
.
Sada je: 23 lip 2026 14:52. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 14:52. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
Scandalous
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 11:36 |
|
Pridružen: 19 sij 2016 21:44 Postovi: 296 Lokacija: Zagreb
|
Roots je napisao: Odgovorio sam ti na post, a ako me nikada nisi upoznala, mislim da nemaš pravo govoriti o meni i mojem poštovanju. Pogotovo ne u ovoj temi. Poštovanju u komunikaciji na forumu... To bi valjda trebalo biti jasno... A prava su također jednaka... Trebam li te citirati gdje radiš identičnu stvar?  Ne shvaćaj ovo kao osobni napad, već komentar na (tvoje) postove... Ništa što napišem nema veze s tobom, već isključivo postovima... Na isti način pokušaj gledati i sve ostale pa ti se možda promijeni pogled...
_________________ ***Nema đabe ni u stare babe!***
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 11:51 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
Moram priznati da nisam znao da su vektori pederi, pa makar i mali ;-) ali su se moja strahovanja obistinila-opet je u pitanju gay urota! 
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 11:52 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
Roots je napisao: Tako da skinite mi se sa repa ako vam ne pašu moji postovi, Čuj ako nisi primjetio ovo je forum i komentari i replike i replike na replike i replike na replikine replike ..... su dozvoljeni !
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
Roots
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 11:56 |
|
Pridružen: 07 lis 2014 12:54 Postovi: 1650 Lokacija: Zagreb
|
|
Citiraj slobodno. Jasno mi je da se nekada krivo izrazim i da to krivo zvuci, ali baš me briga, dok pišem iskreno i kaj mislim, ako se netko uvrijedi ili smatra da mu ne pokazujem poštovanje to je više njegov problem nego moj. (jer sigurno nemam namjeru biti bezobrazan, a niti vrijeđati nekog, ako se desilo, uvijek se ispričam) E da, nick mi je bio rootsandculture, dok ga nisam skratio, bio je predug za citiranje. Mozda sam ga trebao ostaviti, ovako se stekne krivi dojam, no to je internet, nista novog.
Spavle, tako je, dozvoljeno je, ali ne da mene netko proziva u svakoj temi i da ide u offtopic i dugo si tu i znas tko kaj piše i kome kaj piše, ne vidim potrebu za tvojim komentarom, stvarno...
_________________ Practice what you preach"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"
|
|
 |
|
 |
|
Scandalous
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:06 |
|
Pridružen: 19 sij 2016 21:44 Postovi: 296 Lokacija: Zagreb
|
|
Ok, samo onda očekuj i takve odgovore... i prihvati da to nije zbog nicka, godina ili boje... Već tvog nastupa...
_________________ ***Nema đabe ni u stare babe!***
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:07 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
Sve je to posljedica razvratnosti i nemorala. Ognjem i mačem se sve može popraviti.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
razdor
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:12 |
|
Pridružen: 28 ožu 2014 15:35 Postovi: 1836 Lokacija: sukošan
|
|
ruts, da se manje lijepis na ovakve teme ko muha na govno, i da uporno ne pokusavas dokazati nesto sto ne mozes dokazati, nebi bilo ni ovih rasprava i prozivanja i sl. ja isto smatram da nisi bas normalan ali pokusavam vecinom nista ne pisati i ne vrijedjati jer to nebi bilo u redu. u biti mislim da 99% ljudi na forumu misli da nisi bas cist, jbg sorry ali tako je. tebe ovo pali, sto je skandi rekla hranis se, ne kuzim samo zasto. zasto mislis da su drugi ovce koje ne vide na vlastite oci (kako to volis napisati), a ti si u pravu?
_________________   Glup si ko Karamarko http://goo.gl/A9lj9A
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:14 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
 natrag na temu ili lockam !!!!
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
fukara
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:16 |
|
Pridružen: 07 ruj 2015 00:14 Postovi: 294 Lokacija: Zagreb/Rijeka
|
Citat: Ok, otvori temu i dokazi da nije zavjera, neka ispadnem glup i neka ispadne da imam krive informacije i da svijet ne vode tri obitelji.... Koje ne buš našla na popisima najbogatijih na svijetu. Bez obzira o ovoj temi do sada ova recenica mi nije nikako jasna iz tog razloga zasto bi neko trebao dokazivati da to nije zavjera ako nije dokazano da je zavjera, da se razumijemo ja ovakve teme volim tu i tamo procitati cisto iz razloga jer su mi smijesne jer je sve to izmisljeno od neke osobe i zato se zovu TEORIJE zavjere a ne ISTINITE zavjere ili neznam ni ja kako. Mozda se tu i tamo koja pogodi jer ih ima milion (i corava kokos ce pogoditi zrno) ali mislim ako te dira ovakva tema daj nam definitivne dokaze za to i ja cu ti prvi reci svaka cast bio si u pravu. Po mom misljenju ti tvrdis nesto da je istina bez definitivnih dokaza i iz tog razloga dobivas takve reakcije i sto se mene tice ti mozes vjerovati u sta hoces pa cak i u onu teoriju da je pola ljudi neka vrsta kombinacije guštera i ljudi (koristim ovo kao primjer ne kao uvrjedu) ali ne mozes tvrditi da je to istina i da si samo ti u pravu jer ponavljam nemas definitivnih dokaza. Eto toliko od mene  edit: zao mi je spavle morao sam ako je problem izbrisi
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Roots
|
Naslov: Re: Zika virus i zavjet šutnje Postano: 08 vel 2016 12:26 |
|
Pridružen: 07 lis 2014 12:54 Postovi: 1650 Lokacija: Zagreb
|
Stari moj, ajde vi lijepo mene preskočite, jer očito nemate pojma o čemu pričate. Ja se hranim dok jedem. Ako netko misli da ja ovo pišem da bi raspizdio nekoga, onda stvarno imate problema, ja ovo pišem jer me to zanima, nekog zanimaju auti pa ide na te teme i tamo komentira, nekoga zanimaju modovi, pa tamo komentira, nekoga zanimaju samo  pa samo piše  , jel to normalno ili nije, boli me kurac, ne opterecujem se time jer ocito nemam taj  mentalitet. Ja ovo pišem samo zato jer mi se piše o toj temi, ne razmisljam oce li netko napisati nesto nakon toga da bi srao ili da bi me vrijeđao(samo kaj o tim temama prica milijun ljudi ako ne i više, no dobro), nadam se da ce netko staviti jos nekakav članak ili neke svoje informacije, ali kad vidim tko i kako odgovara ne bi ni ja više ništa pisao. A kad vi krenete srat da nisam normalan ili nesto, normalno da cu ti rec da si ovca ili ti uzvratiti, kaj mislis da sam pao sa marsa pa cu dopusti da seres po meni bez ikakvog razloga 
_________________ Practice what you preach"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 14:52. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 14:52. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 22 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |