Forum    FAQ

.

Početna » Ostalo » Sport




 [ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 23 stu 2011 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen: 17 ožu 2011 21:46
Postovi: 904
Lokacija: Osijek
Kinta je napisao:
Jurcic se zelio slikati. Mourinho nije imao sanse ...



slika

Da svi njegovi igrači imaju zube kao on,rezultat bi bio 2:6 :lol: :old:

_________________
Uspjeh je stvoriti iz nečega nešto, a najveći iz ničega nešto.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 24 stu 2011 10:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 14:26
Postovi: 2515
Lokacija: Black Darling
6A, kaj serete, pa diname je prvi dobio pristupne fndove od EU

_________________
slika Sve što sastaviš raspadne se prije ili poslije


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 24 stu 2011 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 16:24
Postovi: 1370
Lokacija: Zagreb,Krapinhagen
Eto,buraz mi je bio na tekmi,i uopće mu nije žal.Uglavnom,atmosfera je bila odlična,niko se nije ljutio zbog golova,a kad su pala naša dva,urnebes! Poslije mu je taksist reko,pa vi ste u ligi nakon 12?godina i dali ste Realu 2 gola,super!
Inače bio je oduševljen stadionom/a prošo ih je podosta,nijeBBB/,uzeo je i kartu za razgledavanje,tako da je ujutro i to obavio zajedno sa još valjda tisuću ljudi koji tako plate i bio u svakom kutku stadiona.Impresioniran!
Poslije su išli u grad na cugu,slavilo se ipak i promotori ispred kafića mame ljude na cugu.Prva besplatna,druga 50 posto,treća normalna.Naši popili prvu i van i vele."Koji je ovom qurac kaj misli da smo vesla sisali!I u drugi kafić po prvu besplatnu :rotfl:
Još je ispričao kako je u avionu bila zgodna stjuardesa koju je neki tip iz jednog društva zvao i pital ju kak se veli "Vista ga u usta ili asta la vista?/zamisli kretena/ Asta la vista,veli ona! :kam:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 26 stu 2011 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen: 20 ruj 2011 03:34
Postovi: 525
Bio u Madridu i odusevljen sam SVIME! Sto su oni vise trpali tribina sve ludja bila. Samo se taj dio stadiona i cuo. Nevjerojatno. Nisam navijac, ali ovo na Santiagu je spektakl. Realovi navijaci su svakojaka svita koja se dodje zabaviti, popiti sok i na veceru produzit. A kad su grijanje ukljucili toplije je bilo na tribini nego vani. Sve u svemu stvarno se isplatilo mnogostruko. Utakmica je bila nebitna. Zabav fenomenalna.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 08 pro 2011 02:24 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
dinamooo dinamooo
ode i jurcic
dinamoooo dinamooo




_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 08 pro 2011 06:34 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen: 03 ožu 2011 14:26
Postovi: 2515
Lokacija: Black Darling
Ma ne da je sramota za ZG, rvatsku,Balkan, nego i šire, šta sad misli dijaspora? Stvarno, zabranit nogomet u rvata.ŽIVIO AJDUK. Samo me zanima zašto ti dečki imaju tolike novce? A ko bu ih kupil sad? Vinogradar sve za 2 kune, valjda.

dodatak:Eriksen: Ne mogu vjerovati da je Lyon pobijedio Dinamo 7-1!
Kada sam čuo rezultat, naprosto nisam mogao vjerovati! Trebat će nam nekoliko dana da se oporavimo od ovog šoka, izjavio je vezni igrač Ajaxa Christian Eriksen

e Ajaxu moj, nemaš ti pojma kaj sve diname more

_________________
slika Sve što sastaviš raspadne se prije ili poslije


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 08 pro 2011 10:40 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor
Zakaj imaju tolike novce? Drazenko pa javna je tajna da Maminjo od svake place uzima trecinu, i od igraca i od trenera. Zato im i daje tako velike place i ugovore.

A ovo je nasa realnost kao i svih nogometnih liga na prostoru ex yu. Ja nemam pojma o nogometu ali mogu otic na copacabanu i za sat vremena pokupit 16 mladica za kikiriki i imati vrlo uspjesan klub u prvoj rvackol ligi.

Sramotno je jedino stanje u kojoj se nalazi mila nam drzava. A dinamo je samo nusprodukt.

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 08 pro 2011 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen: 21 ruj 2011 15:00
Postovi: 2310
Na lotu sinoć izvučena sedmica...sretni dobitnik je iz Zagreba

_________________
Ako ikad budemo išli u zatvor zbog ilegalnog skidanja muzike,
volio bih da nas razvrstaju po žanrovima...


slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 08 pro 2011 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen: 03 tra 2011 14:28
Postovi: 3544
:naje:
slika

Dinamo je srusio rekord.... :shock:

Spartak Moskva je 2002/03 u grupi sa Valensijom,Bazelom i Liverpulom imao gol razliku 1:18....
Dinamo je to "popravio" pa je u svoju skupinu (Real,Ajaks,Lion) zavrsio kao "najbolji" u istoriji L.S. uz gol razliku 3:22... :alikako:

_________________
slika


Povratak na vrh 
  
 
 Naslov: Re: Dinamo
 Post Postano: 09 pro 2011 12:30 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen: 02 ožu 2011 14:18
Postovi: 11261
Lokacija: Samobor




hmmmmm, zanimljivo

A ako se pogleda cijela akcija Vida nije presjekao loptu koju bi i moja pokojna baka s lakocom uzela.

_________________
Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi.
Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.


Povratak na vrh 
  
 
 
 [ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća

Početna » Ostalo » Sport


Online

Trenutno korisnika: bot* i 14 gostiju.

 
 

 
Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na:  
HR (CRO) by vaper club