| Autor |
Poruka |
|
Forrest
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 27 ruj 2013 17:28 |
|
Pridružen: 29 stu 2012 13:48 Postovi: 692 Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
|
kod poljaka vikend akcija aroma (tri kupiš jedna gratis) ajmo malo preporuke ... https://www.e-dym.pl/Bazy_i_aromaty/ATM ... _10ml.htmlhm kako to naručiti, ...tj jel tu gratis boćku biramo ili što pošalju??? navodno su jaki koncebtrati - koliko stavljate u odnosu na VZ, FA, Inaweru ili što već...
|
|
 |
|
 |
|
Gocznet
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 10:42 |
|
Pridružen: 08 lip 2013 21:04 Postovi: 116 Lokacija: Zagreb, Maximir
|
|
Vidim da ima ljudi koji vole cinammom cookie, koliko stavljate kapi na 10ml baze?
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 10:46 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
4%, a ako se ne varam to bi bilo cca 12 kapi na 10 ml.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 11:00 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
ovisi o kapaljki..... ne izlazi iz svake kapaljke ista kap. najbolje je uzet malu spricu od 1ml i u nju nakapat iz bocice koju imas pa ces vidit kolko kapi ide. znaci 4% na 10ml je 0.4ml....... kapas u spricu do 0.4 i brojis kapi..... to je to 
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Gocznet
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 11:58 |
|
Pridružen: 08 lip 2013 21:04 Postovi: 116 Lokacija: Zagreb, Maximir
|
|
Napravio sam jednu turu od 10 kapi na 10 ml u atmosovoj bazi (10mg 50/50) ali ni nakon vise od mjesec dana nisam dobio boju ni priblizno kao recimo sto dobije Valter. (tamno crvena)
Budem probao sad sa 12 kapi pa cemo vidjeti. Znate mozda di ima kod nas za uzeti sprice od 1ml a da nisu inzulinske? Njih je koma za ocistiti jer im je igla uzasno tanka..
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 12:55 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
Gocznet je napisao: Napravio sam jednu turu od 10 kapi na 10 ml u atmosovoj bazi (10mg 50/50) ali ni nakon vise od mjesec dana nisam dobio boju ni priblizno kao recimo sto dobije Valter. (tamno crvena)
Budem probao sad sa 12 kapi pa cemo vidjeti. Znate mozda di ima kod nas za uzeti sprice od 1ml a da nisu inzulinske? Njih je koma za ocistiti jer im je igla uzasno tanka.. Boja ti ovisi i o količini nikotina i PG/VG omjeru i vrsti baze. Dok je CC crvene boje, već je super za parenje.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
flux
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 12:57 |
|
Pridružen: 17 vel 2013 19:56 Postovi: 1373 Lokacija: na brdu iznad zagreba
|
|
imas u ljekarni sprice od 2ml, ima oznake po 0.1ml... 75 lipa komad.
_________________   We Are The Borg #VAMO V3, VAMO V5, eGo-C twist # Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s
|
|
 |
|
 |
|
Gocznet
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 12 sij 2014 13:36 |
|
Pridružen: 08 lip 2013 21:04 Postovi: 116 Lokacija: Zagreb, Maximir
|
Valter je napisao: Gocznet je napisao: Napravio sam jednu turu od 10 kapi na 10 ml u atmosovoj bazi (10mg 50/50) ali ni nakon vise od mjesec dana nisam dobio boju ni priblizno kao recimo sto dobije Valter. (tamno crvena)
Budem probao sad sa 12 kapi pa cemo vidjeti. Znate mozda di ima kod nas za uzeti sprice od 1ml a da nisu inzulinske? Njih je koma za ocistiti jer im je igla uzasno tanka.. Boja ti ovisi i o količini nikotina i PG/VG omjeru i vrsti baze. Dok je CC crvene boje, već je super za parenje. Ovo sa bojom sa primjetio, sad sam si slozio bazu sa VZ nikotinom i Kemig PG/VG (12mg 50/50) i primjecujem da tekucine dobijaju na boji puno prije i da je boja intenzivnija, budem smjesao uskoro CC sa novom bazom pa cu vidjeti.
|
|
 |
|
 |
|
ZipperBlack
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 13 sij 2014 16:47 |
|
Pridružen: 02 lip 2013 04:45 Postovi: 83 Lokacija: Zadar
|
na e-plyny su do kraja mjeseca arome na popustu,atmos lab izmedu ostalog,bar koliko mi je Grzegorz rekao http://e-plyny.pl/pl/promotions/1/full
_________________ Evic,Nemesis clone,Stingray clone,CHI YOU clone,Spinner 1300mAh,Protank 2,Mini Protank 2,Evod,AGA T2,RSST,IGO-L,Trident,Russian 91%,Fogger v4,3D Dripper,Origen,Origen v2,Magma,Stillare,Quasar,Brass monkey
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Arome i vg i pg Postano: 16 sij 2014 15:13 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
evo kapnos složio po preporuci na bocici, 5% iliti militar na 20ml baze pa ćemo vidjet, nije neka jaki miris iz bocice, kapnul na dripper nakon muckanja, nešto se osjeti, još samo neka stoji bar tjedan dana pa ćemo vidjet što i kako...meni to ne vuče na nikakvu lulu već na slatkasto, nešto slično don hillu od inawere
_________________ 
|
|
 |
|
 |