| Autor |
Poruka |
|
Medo
|
Naslov: Re: Savjet za bazu Atmos lab Postano: 26 stu 2013 23:54 |
|
Pridružen: 30 stu 2012 23:08 Postovi: 2488 Lokacija: Njemačka
|
|
od aroma...hm definitivno cinnamon cookie....vrh njihove ponude duhanske...bebeca...ili ti je super ili fuj, maxx...ok ali meni smeta cvjetni okus
_________________ Medo
|
|
 |
|
 |
|
shanta
|
Naslov: Postano: 27 stu 2013 06:28 |
|
Pridružen: 26 lis 2013 15:50 Postovi: 123 Lokacija: Split
|
|
Čujem u zadnje vrijeme da treba izbjegavati arome s cimetom. Ne znam koliko ima istine u tome. U svakom slučaju,hvala na prijedlozima. Usput,na edym.pl je akcija za potrosenih 100pl. dobiješ 10ml Atmos Lab tekućine po izboru. Traje do sutra.
|
|
 |
|
 |
|
shanta
|
Naslov: Postano: 27 stu 2013 11:40 |
|
Pridružen: 26 lis 2013 15:50 Postovi: 123 Lokacija: Split
|
|
I još nešto, čitao sam da na "Hellenic" forumu ima preko 20 stranica recepata za njihove arome,al taj forum I te recepte nema šanse da nađem. Pa ako netko ima link ili zna...
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Postano: 27 stu 2013 12:13 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
shanta je napisao: I još nešto, čitao sam da na "Hellenic" forumu ima preko 20 stranica recepata za njihove arome,al taj forum I te recepte nema šanse da nađem. Pa ako netko ima link ili zna... Στο site τους έχει πάντα !
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
shanta
|
Naslov: Postano: 27 stu 2013 12:42 |
|
Pridružen: 26 lis 2013 15:50 Postovi: 123 Lokacija: Split
|
|
Ruganje... Šta bih ja trebao s tim? Na mobu sam,pa ništa od Google translate-a.
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Postano: 27 stu 2013 12:59 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
shanta je napisao: Ruganje... Šta bih ja trebao s tim? Na mobu sam,pa ništa od Google translate-a. http://atmoslab.com/en/recipes
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
Darian
|
Naslov: Re: Savjet za bazu Atmos lab Postano: 27 stu 2013 13:00 |
|
Pridružen: 14 lis 2013 18:46 Postovi: 209 Lokacija: Osijek
|
shanta je napisao: Ruganje... Šta bih ja trebao s tim? Na mobu sam,pa ništa od Google translate-a. "Na njihovim stranicama ima sve!" Kaže gugl prevoditelj :-) Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
_________________ "Life. It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."
|
|
 |
|
 |
|
shanta
|
Naslov: Postano: 27 stu 2013 14:52 |
|
Pridružen: 26 lis 2013 15:50 Postovi: 123 Lokacija: Split
|
|
Hvala. Ali samo nekoliko recepata,a di je tih 20 stranica? Ma nema veze...
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Savjet za bazu Atmos lab Postano: 28 stu 2013 01:37 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
Izaberi koje arome imas ili koje hoces kombinirati i izbaci ti racepte s tim http://atmoslab.com/en/recipes?tid%5B%5D=79
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
shanta
|
Naslov: Postano: 28 stu 2013 07:18 |
|
Pridružen: 26 lis 2013 15:50 Postovi: 123 Lokacija: Split
|
|
A koju god kombinaciju stisnem,izbaci mi da takav recept ne postoji. Dakle,opet samo onih 5 ponuđenih. Ma udarit ću ja neki svoj mix,pa kud puklo...
|
|
 |
|
 |