 |
.
Sada je: 22 lip 2026 14:33. | Zadnji put si ovdje bio: 22 lip 2026 14:33. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
spavle
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 11:18 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
bluedevil je napisao: 04.12.2013. 09:51
Javio se lik, ispričava se. Veli da je malo nered u firmi & skladištu, pa da su pogriješili i da su odštampali samo prvu stranicu (od dvije) te poslali samo to kaj je na prvoj stranici. Da će sad to srediti i poslati ostatak, jedino da je malo sranje jer nema baš sve od HALO na lageru, ali da će vidjeti pa da će se javiti popodne.
To bi moglo piti vodu, jer ta faktura baš tako i izgleda, ko da negdje fali drugi dio. Mada nigdje ne piše "pg 1 of 2" ili tak nekaj, ali eto, moguće je. Hehe... tako su i Weci poslali samo jednu stranu narudžbe 
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
bluedevil
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 11:50 |
|
Pridružen: 18 lis 2013 11:36 Postovi: 198 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
Evo kaj je stiglo: gocznet - sve stiglo dafreek - fali HALO Malibu Menthol spavle - sve stiglo daliborzg - fali HALO Cafe Mocca vulja - stigao samo FivePawns Grandmaster dalmat - sve stiglo mbrezak - ništa nije stiglo  dedja - sve stiglo kun-dak - stigao samo Purple Nurple od G2VAPOR Imam još 5 bočica nečega što ne mogu identificirati, pa to nisam ni računao u ovom popisu. Mogu donijeti u Palfi to kaj je stiglo, eventualno ako se razriješi kaj do subote, a ovi kojima ide poštom moraju odlučiti hoće li pričekati ili da šaljem to kaj ima.
_________________ Elektrana: SvoeMesto Semovar, iTaste SVD Turbine: Kayfun 3.1 ES, EVOD, DBOX Puritank, iClear16, iClear30
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 12:27 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
Nek se ljudi nadovezu na ovaj post sto i kako
Vulja-cekam ostatak za sada
Sent from ViperS
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
bluedevil
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 12:44 |
|
Pridružen: 18 lis 2013 11:36 Postovi: 198 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
|
11:40
Javio se lik, uz isprike još jednom, da je paket spreman i zapakiran. Samo ima jedan problemčić - nemaju sve HALO na lageru tako da ovi neće stići:
VIRGIN VAPOR - Best Damm Tobacco (VULJA) VIRGIN VAPOR - Dark side of the moon (VULJA, KUN-DAK) HALO - Tiki juice (MBREZAK) HALO - Freedom juice (KUN-DAK)
Također, veli da je zbog svega toga u paket ubacio 15ak drugih testera, gratis. Ne znam kojih još, pitao sam ga pa čekam odgovor.
Tako da bi prozvani (VULJA, MBREZAK, KUN-DAK) trebali odlučiti kako ćemo to riješiti: 1) pošaljem to što ima, kad stigne sve, i vratim ostatak para (osobno ili na račun) 2) pošaljem to što ima, kad stigne sve, i ubacim neke od ovih "gratis" testera umjesto tih što ih nema na lageru
Ostali - vjerujem da bi paket trebao stići do petka, dakle u subotu ostaje Palfi, a ovi kojima šaljem poštu - poslat ću čim ovaj novi paket s ostatkom robe stigne, da to bude kompletirano.
_________________ Elektrana: SvoeMesto Semovar, iTaste SVD Turbine: Kayfun 3.1 ES, EVOD, DBOX Puritank, iClear16, iClear30
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 12:57 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
Aaa...dakle grandmasrter stigo,halo cafe mocha ce doc valjda,ubacis mijos neka dva testera....u svkoj narudzbi problemi,jel to samo mi s budalama imamo posla il koj qrac?
Sent from ViperS
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
bluedevil
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 13:01 |
|
Pridružen: 18 lis 2013 11:36 Postovi: 198 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
|
A ne znam, kao da imamo... Al ajde, bar je čovjek rekao "sorry" i ubacio neke gratis stvari, tak da ćemo ipak nekak to završiti.
Kad stigne ili kad saznam što stiže od dodatnih, javim pa ćemo sve srediti.
_________________ Elektrana: SvoeMesto Semovar, iTaste SVD Turbine: Kayfun 3.1 ES, EVOD, DBOX Puritank, iClear16, iClear30
|
|
 |
|
 |
|
Dedja
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 13:27 |
|
Pridružen: 08 ruj 2013 19:06 Postovi: 91 Lokacija: Rijeka
|
|
Ja dolazim u palfi tako da moje doneseš u subotu.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 13:58 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
/me 
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
Kun-Dak
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 16:33 |
|
Pridružen: 30 srp 2013 13:09 Postovi: 290 Lokacija: Križevci-Zagreb
|
nemam ja sreće... ma budem ta 3 i 2 testera po tvom izboru  nek stigne sve  A sad, radim cijelu subotu tak da ako će ko prolazit nek dofura a ako ne, bumo se dogovorili  Pa nismo na kraju svijeta 
_________________ May the VAPE be with you...  
|
|
 |
|
 |
|
bluedevil
|
Naslov: Re: Čoporativa: testeri sa supercigs.it Postano: 04 pro 2013 16:37 |
|
Pridružen: 18 lis 2013 11:36 Postovi: 198 Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
|
|
Eh da, ti si (sa mnom) među najvećim pehovima. Od tvog je zasad tu Twisted Java i Purple Nurple, Freedom Juice i Dark Side of The Moon neće ni doći, a trebao bi ti doći još Bed of Roses. 3 od 5 dakle, i nije tak jako loše. Od "mojih" zasad imam 3 od 9, a još 2 bi trebala doći.
Budemo ti dostavili, ne brini...
_________________ Elektrana: SvoeMesto Semovar, iTaste SVD Turbine: Kayfun 3.1 ES, EVOD, DBOX Puritank, iClear16, iClear30
|
|
 |
|
 |
Sada je: 22 lip 2026 14:33. | Zadnji put si ovdje bio: 22 lip 2026 14:33. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 0 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |